Začínáme studií - nezávazně - ZDARMA

Chcete vytvořit zdarma návrh vašeho domu? Chcete získat informace o našich stavbách? 
Začněme spolupracovat jednoduše - krok za krokem!  

Možná to zní jako fráze, ale spokojený zákazník a pocit z dobře odvedené práce je pro mne prvořadý cíl. Ze srdce děkuji našim mnohým zákazníkům za to, že se obchodně partnerský vztah proměnil ve skutečné přátelství.
Pavel Haniš
 1. Návštěva - na začátku spolupráce navrhujeme společné setkání. Zavolejte či napište, zcela jistě se pokusíme přizpůsobit vašim časovým možnostem. U nás v kanceláři či u vás na stavební parcele zjistíme přesné potřeby a požadavky na stavbu, následně  zpracujeme ve všech případech studii srubu - roubenky.
  Zde již přihlížíme k situaci na stavebním místě, světovým stranám, přístupovým komunikacím a také k finančním možnostem klienta.
 2. Vizualizace - profesionálně s ohledem na konstrukční řešení navrhneme dispozici, uvidíte barevné provedení stavby, půdorysy i jednotlivé pohledy. Vaše stavba bude na obrázku vizuálně zobrazena tak, jako kdyby byla vyfotografována.
 3. Cenová nabídka - s vizualizací vám samozřejmě  vytvoříme i přesný cenový rozpočet hrubé stavby a přibližný odhad ceny stavby na klíč. Doporučíme vám, které další práce s ohledem na odbornost  by měla provádět naše společnost ( osazení oken , dveří a pod.).   
 4. Projektová dokumentace - zajistíme odborné zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení. Projekt nám zpracovává několik partnerských projektantů v rámci celé ČR. Na přání zákazníka předáme podklady a atestace potřebné ke zpracování projektu i jiným projekčním kancelářím.  Dokážeme zajistit i kompletní agendu k vyřízení stavebního povolení.
 5. Návrh smlouvy -  společně se zákazníkem a ohledem na postupové práce, stanovíme předběžný termín výroby a výstavby. Harmonogram  a rozpis prací vkládáme do návrhu smlouvy, který posíláme k posouzení. Následuje odsouhlasení smlouvy a její podpis.
 6. Výroba  srubu a roubenky -  skelet srubu vyrábíme  ve výrobním areálu v Černilově přibližně 3 měsíce.  Výroba roubenky vyžaduje přibližně 1 měsíc přípravných prací.
 7. Výstavba srubu a roubenky - hrubou stavbu srubu stavíme na parcele  přibližně 6 - 8  týdnů. Hrubou stavbu roubenky sestavíme na pozemku za 8 - 12 týdnů.
 8. Dostavba na klíč -  v případě stavby srubového či roubeného domu na klíč pokračujeme v dokončovacích pracích  2 - 5 měsíců.
 9. Předání díla -  zákazník zápisem do stavebního deníku  přebírá zhotovené dílo.

Máte zájem o setkání s námi? Napište nám!

 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti