Jmenuji se Pavel Haniš, od roku 1999 se intenzivně věnuji výstavbě srubů a roubenek. Na konci roku 2001 jsme se rozhodli společně s kamarády Petrem Grätzem a Zdeňkem Kvasničkou, že se budeme výstavbě věnovat profesionálně. Takto ve třech jsme postavili několik prvních desítek staveb.

Každoročně se společně snažíme vychovávat nové profesionály – „ srubaře a roubenkáře“, spolupracujeme s mnoha odbornými školami. Také jsme za roky praxe pochopili detailně problematiku spojů, sesychání dřeva a další podstatné detaily, které vnáší do stavby tu nejvyšší užitnou hodnotu.

Dnes čítá naše společnost více jak 50 zaměstnanců a mnozí z nich již ovládají řemeslo lépe než já. Mám tak více času se osobně věnovat Vám zákazníkům, a také se plně koncentruji na kvalitu staveb a prověřuji nové technologie. Radím se s profesionály v Kanadě, na Novém Zélandu i v Čechách a společně s naší bezvadnou partou chlapů vytváříme řemeslo, které oceňují nejen zákazníci, ale i odborné stavební firmy.

Osobně jsem zejména pyšný na všechny své zaměstnance. Ti svoji práci odvádějí nejen profesionálně, ale i s úctou k zákazníkovi. A bezva povaha našich pracovníků, to je u naší společnosti prioritou.    

Přijeďte se podívat do našeho výrobního areálu v Černilově u Hradce Králové, nebo Vám ochotně domluvím schůzku s majiteli na některých našich zrealizovaných stavbách, aby jste se přesvědčili, jakou nabízíme kvalitu a služby oproti konkurenci.

Těším se na naše společné setkání.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti